اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
آرشیو محصولات
تلاش گوگل برای خرید توییتر |17 / 8 / 1394|بازدید : 1272

منابع آگاه می گویند که فیس بوک و روش های کلاسیک آن برای جذب کاربران جهانی درس های فراوانی به گوگل داده است و غول اینترنتی جهان می کود با در اختیار گرفتن یک برند جدید، پای خود را در بازار جهانی شبکه های اجتماعی محکم کند.

نسخه‌های اندروید و IOS نرم‌افزار موبایل بانک رفاه ارتقا یافت.به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، نسخه جدید موبایل بانک (نگارش 1.2.0) ویژه تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید و IOS آماده بهره‌برداری است.

درج ردیف ارزش افزوده در قبوض تلفن همراه یا کسر شارژ به‌علت استفاده از سرویس‌های ارزش افزوده، اخیرا صدای اعتراض مشترکان تلفن همراه را درآورده است.

انحصاری که به شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 85 اعطا شد؛ یک اشتباه بزرگ بود و اعتراض‌ افراد بسیاری را دربرگرفت.

محصول جدید هوآوی که برای رقابت با میان رده های بازار به میان آمده است و تصمیم دارد سود خوبی را برای این کمپانی با طراحی زیبای خود به ارمغان بیاورد معرفی شد.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که گوگل قصد دارد برای دستگاه‌های اندرویدی خود چیپست طراحی کند، درست همانند کاری که اپل برای iOS انجام می‌دهد.

مراقب ایمیل های جعلی باشید |16 / 8 / 1394|بازدید : 1348

با توجه به افزایش دانش کاربران اینترنت و همچنین بوجود آمدن راه کارهایی برای جعل و کلاهبرداری در فضای مجازی، در برخی موارد افراد با استفاده از آدرس ایمیل‌های معتبر اقدام به ارسال ایمیل به سایر کاربران می کنند.