اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
اخبار ویژه

شرکت پست امکان دسترسی به سرویس پست الکترونیک را از طریق تلفن همراه برای کاربران فراهم کرد.

اگر به هیچ وجه نمی توانید فرزندانتان را از درگیر شدن با اینترنت منع کنید؛استفاده از نرم افزارهای فیلترینگ خانگی هم راه حل مناسبی به نظر می رسد.

چندی پیش در مورد Project Valley شنیدیم، پروژه ای مرتبط با تلفنی خاص. براساس گزارش جدید، احتمالا این تلفن همراه ژانویه سال آینده عرضه خواهد شد.

اپل در کنفرانس World Wide Developers Conference ۲۰۱۵ در حالی از جدیدترین محصولات و سرویس هایش رونمایی کرد که مخاطبانش شاهد حضور زنان در این کنفرانس بودند. موضوعی که تاکنون به آن پرداخته نشده بود.

Surface Pro 4 در دو مدل متفاوت عرضه می شود. یکی مدل 12 اینچی که از نظر ظاهری شباهت قابل توجهی به سرفیس پرو 3 دارد و دیگری مدل 14 اینچی که برای جلب نظر کاربران حرفه ای و صاحبان مشاغل ساخته شده است.

مطالعات انجام شده در مورد این پروژه با توجه به شاخص های اقتصادی و فنی که با استفاده از مشاوران داخلی و خارجی صورت گرفته، نشان می دهد که در شرایط فعلی، ورود اپراتور جدید به بازار موبایل، توجیه اقتصادی ندارد و نیازی به حضور آن نخواهد بود.

قابلیت ردگیری گسترده فعالیت های کاربران ویندوز 10 که باعث شده بود بسیاری از افراد از نصب این سیستم عامل خودداری کنند، به ویندوزهای 7 و 8 هم اضافه شده است.