اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
شبکه های اجتماعی

لمس سه‌بعدی ویژگی است که اپل اولین بار آن را در دو پرچمدار جدیدش یعنی آی‌فون 6s و آی‌فون‌ 6s Plus قرار داد، در لمس سه‌بعدی تلفن‌همراه بین یک لمس ساده و یک لمس با فشار بیشتر می‌تواند عملکرد متفاوتی را به نمایش بگذارد.

فیس بوک که در ماه های اخیر بسیار مورد انتقاد طرفداران قانون بی طرفی اینترنت قرار گرفته است، این روزها تمرکز ویژه بر اندروید دارد و آن را به آیفون ترجیح می دهد.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر در صورتی فیلتر می شوند که وارد فضای غیر اخلاقی شوند.

مدیرعامل فیس‌بوک اعلام کرد که این شبکه اجتماعی سرانجام قصد دارد درباره نوتیفیکشن‌های همیشگی که کاربران را به دانلود بازی‌ها و بازی با دوستان ترغیب می‌کند کاری انجام دهد.

کاربران چینی منتشرکننده اخبار دروغ و غلط در شبکه‌های اجتماعی چین 7 سال زندان می‌شوند.

هم اکنون فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی در سراسر دنیاست و همانند هر شرکت بزرگ دیگری در سیلیکون والی، آیفون بیش از همه مورد استقبال کارمندان آن است؛ اما خارج از ایالات متحده و سیلیکون والی اوضاع به طریق دیگری رقم خورده است. در بازارهای در حال ظهور اندروید سیست...

بسیاری از کاربران این سیاست فیس بوک را آزاردهنده دانسته و به علل گوناگون از جمله حفظ حریم شخصی، در امان ماندن از مزاحمان اینترنتی، شهرت در میان عموم بر مبنای اسم مستعار و نه نام واقعی و ... خواستار تغییر آن شده بودند.