اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
بانکداری الکترونیک

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک  پروژه را ه اندازی کیف پول در کشور ما به یک مسئله کشدار  تبدیل  و آمدن اپل پی عامل اصلی این مسئله عنوان شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت ایران ارقام ؛ غرفه این شرکت در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی با استقبال بیش از انتظار بازدیدکنندگان روبرو شد.


چند شرکت بزرگ و خوش‌نام در رده فناوری اطلاعات دورهم جمع شده‌اند و برای نخستین بار قصد دارند تا ساختار پرداخت‌ها و تراکنش‌های آنلاین را دستخوش تغییرات اساسی کنند.

دو شرکت امنیتی مذکور اعلام کرده‌اند که این گروه هکری تاکنون موفق شده است بیش از ۱۷ میلیون دلار سرقت کند.

امروزه فاصله بین دنیای مجازی و واقعی هر روز درحال کم شدن است، بسیاری از اموری که در دنیای واقعی درحال انجام شدن است در دنیای مجازی یک معادل پیدا کرده است. یکی از این امور که در دنیای حقیقی انجام می شود تبادلات مالی بین انسانها است که در طول روز انجام می شود...

فیشینگ یکی از روش‌های رایج کلاهبرداری سایبری است که با هدف سرقت شناسه های کاربری، گذرواژه‌ها و در موارد حرفه‌ای‌تر سرقت اطلاعات بانکی کاربران انجام می شود. در این کلاهبرداری قالب وب سایت اصلی جعل می‌شود.

به دنبال حملات سایبری گسترده اخیر مرکز Home Depot مطالعات دقیق‌تری را روی سیستم‌های پرداخت الکترونیکی خود انجام داد و در پایان اعلام کرد اوضاع از آنچه که تصور می‌شد وخیم‌تر است.