اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
تجارت الکترونیک

بسته ابزارهای Magento که از زیرمجموعه نرم‌افزارهای سازمانی eBay Enterprise محسوب می‌شود، همکاری‌های جدیدی را با نرم‌افزار سازمانی SoftLayer شرکت IBM آغاز کرد.
 

استفاده از سرویس پرداخت الکترونیکی Apple Pay روی گوشی هوشمند‌ آیفون ۶ بین کاربران محبوب شده است و این طور که مرکز تحقیقات سرمایه‌گذاری ITG می‌گوید، این سرویس توانسته است بر بازار پرداخت‌های موبایلی جهان تاثیر بگذارد.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که از این پس برای فروش محصولات خود پول مجازی Bitcoin را هم می‌پذیرد و این امکان را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد تا برای خرید محتوای دیجیتالی از فروشگاه‌های آنلاین، Bitcoin پرداخت کنند.

این مطلب اولین بار در سایت دیجیاتو منتشر شده است. حمیدرضا احمدی: یکی از بزرگترین اشتباهات کانون کارآفرینی ایران و بقیه فعالان حوزه استارتاپ‌ها، این بوده‌ است که کمتر در مورد معنی یک کسب و کار استارتاپی بحث و گفتگو کردیم و بسیار زیاد به معرفی استار...

یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های فرانسه قراردادی با شبکه اجتماعی توئیتر به امضا رسانده است که به موجب آن به مشتریان خود امکان می‌دهد با توئیت کردن پول رد و بدل کنند.

آمازون که امروزه به یکی از برترین خرده‎فروش‌‎های اینترنت تبدیل شده، قصد دارد در یک حوزه دیگر نیز وارد شود.

سایت ebay که ۱۹ سال پیش توسط پیر امیدیار شهروند ایرانی - آمریکایی راه‌اندازی شد، اکنون به یکی از وزنه‌های مهم اینترنت تبدیل شده است.