اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
شیشه پشتی نکسوس 6P به‌راحتی می‌شکند!   | 18 / 8 / 1394 | بازدید : 1234
شیشه پشتی نکسوس 6P به‌راحتی می‌شکند!

چندی پیش کمپانی گوگل، نکسوس جدید خود را که با همکاری هواوی ساخته شده بود با نام نکسوس 6P معرفی کرد که پرچم‌دار سری نکسوس نیز به شمار می‌رفت. البته گوگل امسال یک نکسوس دیگر را نیز عرضه کرد که نکسوس 5X نامیده می‌شود و توسط کمپانی ال‌جی ساخته شده است. اما هرچه باشد، نکسوس ساخته شده توسط هواوی قدرتمند‌تر و بهتر است. این محصول از سخت افزار و مشخصات بهتری بهره می‌برد و در حال حاضر نیز امکان خرید آن وجود دارد.

اما چندی پیش اخباری منتشر شد که حکایت از عدم کیفیت کافی هواوی نکسوس 6P داشتند و بر اساس ویدیویی که توسط یکی از کاربران در یوتیوب منتشر شده بود، این گوشی به سادگی خم می‌شد. بعد از این ماجرا انتقادات مختلفی به ویدیو مذکور شد و این موضوع تا جایی رسید که یک بار دیگر تست خم شدن بر روی نسخه دیگر از همان گوشی که از جعبه خارج شده بود، صورت گرفت.

اما اکنون اخبار جدیدی در خصوص ضعف بدنه نکسوس 6P توسط Reddit منتشر شده است که بر اساس آن گفته می‌شود شیشه پشتی دستگاه که در واقع محافظی برای دوربین است، بسیار سریع و البته بی هیچ دلیلی می‌شکند. کاربری که این موضوع را گزارش داده، مدعی شده است که شیشه مذکور بدون هیچ ضربه و فشار خرد شده است. کاربر دیگری نیز اعلام کرده که گوشی بر روی میز بوده و مدتی بعد بودن هیچ ضربه‌ای، شیشه‌اش خرد شده است. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که این‌ها تنها گزارش‌های اولیه هستند و ممکن است که وجود چنین مشکلی صحت نداشته باشد. البته چون اطراف این شیشه را فلز (بدنه دستگاه) فرا گرفته است، احتمال اینکه همین موضوع نیز دلیل خرد شدن شیشه باشد، وجود دارد.

فعلا معلوم نیست که چه تعداد از دستگاه‌ها دارای این مشکل هستند و یا دلیل چنین اتفاقی چیست، اما همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید شکستن این شیشه بسیار مشکل آفرین به نظر می‌رسد (عدم امکان استفاده از دوربین و…).

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی CAPTCHA
متن پیام