اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
عرضه آفیس 2016 با هدف رقابت با خدمات اسناد گوگل   | 4 / 7 / 1394 | بازدید : 2362
عرضه آفیس 2016 با هدف رقابت با خدمات اسناد گوگل

شرکت مایکروسافت نسخه ای تازه از برنامه آفیس را عرضه کرده که از امکانات متنوعی برای رقابت با خدمات اسناد گوگل برخوردار است.

در آفیس 2016 بیش از هر چیز بر افزودن امکانات همکاری جمعی برای خلق و ویرایش اسناد و همین طور امکانات کلود تاکید شده است. سازگاری این برنامه با نرم افزارهای ثالث هم تا حد قابل قبولی افزایش یافته است.

علاوه بر عرضه نسخه های تازه ای از برنامه های مشهور Word, Excel، PowerPoint، OneNote و Outlookدر آفیس 2016 برخی امکانات کوچک نیز به کل این مجموعه اضافه شده است. مشترکان خدمات Office 365 هم می توانند آفیس 2016 را از امروز بارگذاری کنند.

این نسخه از آفیس به 40 زبان زنده تولید شده و برای نصب آن باید از ویندوز 7 به بالا استفاده کرد. از جمله امکانات کوچک ولی مفید آفیس 2016 می توان به برنامه اسکایپ برای صاحبان مشاغل، نرم افزارهای Delve، Yammer و Sway، برنامه storytelling برای دریافت عکس و متن و تبدیل آن به یک مجموعه قابل ارائه تعاملی اشاره کرد.

در آفیس 2016 امکانات امنیتی خاصی برای حفاظت از اسناد کاربران هم پیش بینی شده و سازگاری آن با برنامه های همراه آفیس و همین طور رایانه های مک افزایش یافته است.

نگارش چند نفره و آنی متون و اسناد با استفاده از دکمه به اشتراک گذاری و سازگاری این قابلیت با برنامه اسکایپ یکی دیگر از مزایای آفیس 2016 است. برای آشنایی با امکانات جدید این برنامه ها هم از قابلیتی به نام Tell Me به زبان های مختلف استفاده شده است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی CAPTCHA
متن پیام