اخبار حوزهــ فناوریـــ وبـــ
استقبال از محصولات ایران ارقام در نمایشگاه بانکداری اسلامی  | 16 / 6 / 1394 | بازدید : 1447
استقبال از محصولات ایران ارقام در نمایشگاه بانکداری اسلامی

معرفی محصولات جدید ( TVM ، CRM، Cash Recycler ، Check Scanner و ... ) خدمات و راهکارهای نوین به صنعت بانکداری اسلامی ایران ، معرفی شبکه تعامل بانکداری با بازار در قالب شرکای تجاری، معرفی محصولات جدید از مهمترین اهداف حضور شرکت ایران ارقام در نمایشگاه جنبی همایش بانکداری اسلامی بود .
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت ایران ارقام ؛ غرفه این شرکت در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی با استقبال بیش از انتظار بازدیدکنندگان روبرو شد.

بر اساس این گزارش، معرفی محصولات جدید ( TVM ،  CRM، Cash Recycler ، Check Scanner و ... ) خدمات و راهکارهای نوین به صنعت بانکداری اسلامی ایران ، معرفی شبکه تعامل بانکداری با بازار در قالب شرکای تجاری، معرفی محصولات جدید از مهمترین اهداف حضور شرکت ایران ارقام  در نمایشگاه جنبی همایش بانکداری اسلامی بود .

بیش از ۲۵ شرکت تولیدی، خدمات فنی- مهندسی، مشاوره‌ای و بانک‌ها به معرفی محصولات و همچنین تعامل هر چه بیشتر با مشتریان و همچنین همکاران تجاری خود پرداختند. این نمایشگاه روز پنجشنبه در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما به کار خود پایان داد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی CAPTCHA
متن پیام